Часті питання

Мені лікар призначив Ременс для відновлення регулярності менструального циклу, але я знаю, що моя мама теж приймає цей препарат (її мучить клімакс), може лікар помилився? Хіба може один і той самий препарат використовуватися при клімаксі та при порушенні циклу?

Порушення менструального циклу та клімактеричний синдром - результат порушення роботи системи гіпоталамус-гіпофиз-яєчники, яка відповідає за регуляцію вироблення жіночих статевих гормонів. Гормональний дисбаланс проявляється у вигляді ПМС, нерегулярності менструального циклу, болю в цей період, порушення загального самопочуття в молодому віці та у вигляді клімактеричних розладів – в більш зрілому. Ременс нормалізує гормональний фон за рахунок регуляції системи гіпоталамус-гіпофіз-яєчники, тому цей препарат можна використовувати, як при ПМС, порушеннях менструального циклу, так і при клімактеричних розладах. Ременс натуральний та негормональний лікарський препарат.


Напевно, це моя спадковість така. Я з 13 років, як тільки почались місяцеві, кожного разу мучилась від головного болю, набряків, болю внизу живота, депресії, ледве що – одразу в сльози. Продовжувалось це довго, поки не народила сою Олечку. А зараз дивлюся і у неї така ж сама доля. Як їй допомогти? Чи можна позбавитися від цих жіночих проблем, чи доведеться їй мучитися так, як мені?

Описані симптоми часто зустрічаються у дівчат 13-18 років. Вони супроводжують процес становлення жіночого організму, але можуть зберігатися і у багатьох зрілих жінок. Основна причина хворобливого стану – порушення у балансі жіночих статевих гормонів. Це серйозні та розповсюджені розлади, які можуть привести до таких важких наслідків, як безпліддя, фіброміома матки, онкологічні захворювання. Існують лікарські засоби для нормалізації гормонального балансу. Найбільш безпечні негормональні препарати. В даному випадку ефективний Ременс. Це натуральний негормональний препарат. Ременс природним чином відновить жіночий гормональний фон, ефективний, незалежно від типу порушення та причин, що викликали розлади. Застосування цього препарату не потребує постійного лабораторного контролю за рівнем гормонів. Ременс не має побічних ефектів, продається в аптеках без рецепту.


Кожного місяця одне і те ж саме! Набряки, головний біль, важкість та біль внизу живота. Знеболюючі, спазмолітики, заспокійливі дають полегшення, але не на довго. І, з наближенням наступних місяцевих, все повторюється знову і знову… Невже я приречина все життя так мучитись? Чому так відбувається?

Доведено, що причина передменструального синдрому та розладів менструального циклу загальна – порушення балансу жіночих гормонів, яке, в свою чергу, з віком, призводить до розвитку раннього, часто важкого, патологічного клімаксу. Це подібно айсбергу: симптоми ПМС та розлади менструального циклу, зайва вага – це верхівка, її видно. А справжня причина цих проблем – гормональні порушення - скрита. Ми боремося лише з видимою частиною айсбергу, приймаємо все нові та нові знеболюючі та спазмолітини, ліки для схуднення і т.ін., і найчастіше, не отримуємо бажаного результату. Лише відновивши свій гормональний баланс - позбавляєтесь від причини Ваших страждань! Саме з цією метою, рекомендують комплексний, натуральний, негормональний лікарський препарат Ременс, який не просто знімає симптоми ПМС та менструальних розладів, а усуває головну причину їх появи – гормональний дисбаланс. Ременс позбавляє від проявів МПС та больових відчуттів, відновлює регулярність менструального циклу, сприяє усуненню зайвої ваги, яка виникає через гормональні порушення. Лікування Ременсом не потребує лабораторного контролю жіночих гормонів, не має побічних ефектів.


Чи потрібно готуватися до клімаксу?

Спеціально готуватися до клімаксу не потрібно, особливо, якщо ніяких патологій та хронічних захворювань не спостерігається. Здоровий спосіб життя, догляд за собою, повноцінне сексуальне життя, правильне харчування, багате вітамінами, але головне – позитивний настрій, допоможуть довгий час зберігати молодість та привабливість. В якості профілактики порушень гормонального фону, Ви можете застосовувати натуральний негормональний препарат Ременс.

01133, м. Київ,

вул. Євгена Коновальця 36-Д, 8 поверх

+380 (44) 220 37 73 (74)

info@omega-pharma.com.ua