Ременс® силует - контроль симптомів менопаузи та підтримка здорової ваги.

Допомагає зменшити припливи, нічне потовиділення та перепади настрою. Полегшує схуднення, підтримує оптимальний рівень розщеплення жирів та здоровий метаболізм.

img img img img
img

Контроль ваги

Полегшує схуднення та контролює вагу
img

Зменшення припливів

Послаблює та контролює симптоми менопаузи
img

Перепади настрою

Зменшує перепади настрою та контролює емоції
img

Стабілізує метаболізм

Підтримує здоровий метаболізм організма
Чому саме
РЕМЕНС® СИЛУЕТ?

Коли починається менопауза, з′являється тенденція до збільшення ваги. Складові РЕМЕНС® СИЛУЕТ забезпечують оптимальну підтримку здорової ваги жінки під час менопаузи, а також сприяють зменшенню припливів та нічного потовиділення.

img img
Потовиділення
Перепади настрою
Збільшення ваги
Порушення метаболізму
img img
Контроль приливів при менопаузі

Шавлія допомагає вгамувати припливи, нічне потовиділення, неспокій і дратівливість. Вітамін В6 сприяє регуляції гормональної активності. Вітамін Д3 допомагає підтримувати здоровий стан кісток і мязів. Мідь і вітамін В12 підтримують імунну систему.

img
Підтримка здорової ваги та метаболізму

Підтримка здорової ваги. Зелений чай сприяє схудненню та окисленню жирів. Цинк сприяє нормальному метаболізму вуглеводів, жирних кислот і білків. Хром сприяє підтриманню нормального рівня цукру в крові та обміну макроелементів.

Склад натурального походження РЕМЕНС® СИЛУЕТ
РЕМЕНС® СИЛУЕТ складається з суміші екстрактів натурального походження, вітамінів та мінералів, що сприяють зменшенню дискомфорту, пов′язаного з менопаузою.
Мака

Екстракт 100, 0 mg (мг)

Вітамін B6

1,4 mg (мг)

Мідь

1,0 mg (мг)

Шавлія

Екстракт 300,0 mg (мг)

Вітамін B12

2,5 µg (мкг)

Зелений чай

Екстракт 100,0 mg (мг)

Хром

40,0 µg (мкг)

Вітамін D3

5,0 µg (мкг)

Цинк

10,0 mg (мг)

Як приймати
РЕМЕНС® СИЛУЕТ?

Спосіб споживання та рекомендована кількість для щоденного споживання: по 2 капсули на день зі склянкою води, бажано під час сніданку. Не перевищуйте рекомендовану кількість для щоденного споживання.

32

Дні прийому

В одній упаковці
2

Капсули на день

Під час їжі
img
img
Де придбати
РЕМЕНС® СИЛУЕТ?
Питання-відповідь

Ми вже маємо відповіді на популярні питання та якщо вашого питання тут немає ви можете відправити нам на електрону пошту.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Коли починається менопауза, з′являється тенденція до збільшення ваги. Складові РЕМЕНС® СИЛУЕТ забезпечують оптимальну підтримку здорової ваги жінки під час менопаузи, а також сприяють зменшенню припливів та нічного потовиділення.

РЕМЕНС® СИЛУЕТ не містить гормонів. До складу входить: Екстракт шавлії, екстракт кореня маки, екстракт зеленого чаю, хром, цинк, мідь, Вітамін В12. вітамін Д3, вітамін В6.

Клімакс не є хворобою. Це фізіологічний процес перебудови функціональних систем жіночого організму, що є новим періодом в житті жінки. Кожна жінка проживає цей період по-різному і з різною інтенсивністю проявів симптомів. Для підвищення адаптації в цей особливий період та для зменшення проявів симптомів рекомендується прийом спеціальних засобів. РЕМЕНС® СИЛУЕТ- формула для контролю симптомів менопаузи та підтримки здорової ваги. Це спеціально розроблена комбінація, відповідно науковим досягненням, щоб забезпечити комфорт жінці у цей період змін. РЕМЕНС® СИЛУЕТ складається з суміші екстрактів натурального походження, вітамінів та мінералів, що сприяють зменшенню дискомфорту, пов′язаного з менопаузою. РЕМЕНС® СИЛУЕТ забезпечує контроль симптомів менопаузи та підтримка здорової ваги. Допомагає зменшити припливи, нічне потовиділення та перепади настрою. Полегшує схуднення, підтримує оптимальний рівень розщеплення жирів та здоровий метаболізм.