Ременс® відновлює баланс жіночих гормонів у різному віці

  • Лікує менструальні порушення і клімакс
  • Стабілізує гормональний стан жінки
Ціни в аптеках

Переглянути відео

Ременс® покращує адаптацію
жіночого організму
до вікових змін гормонального балансу:

Cimicifuga

Нормалізує баланс естрогенів і активізує роботу яєчників. Ефективна при: болях внизу живота, депресії

Jaborandi

Знімає припливи і пітливість, знижуючи секрецію потових залоз

Sanguinaria

Нормалізує тиск, усуває припливи крові до обличчя, головний біль

Sepia

Має протизапальний ефект, покращує кровообіг органів малого тазу (матка, яєчники)

Lachesis

Нормалізує настрій і сон, позбавляє від тривожності та дратівливості, болів внизу живота, суглобах

Ременс® лікує

Ременс при менструальних порушеннях

Препарат відновлює гормональний баланс і взаємодію в системі гіпоталамус-гіпофіз-яєчники. ПМС – циклічні зміни фізичного та емоційного стану жінки, що відмічається за кілька днів до менструації.

Фактори ризику ПМС:

Тривожність,
дратівливість

Часті та різкі
зміни настрою

Проблеми зі сном

Болі в животі

Ременс при клімактеричних розладах

Препарат відновлює гормональний баланс і взаємодію в системі гіпоталамус-гіпофіз-яєчники. Менопауза або клімакс — це період, коли організм жінки готується до «відключення» репродуктивної системи. Знижується рівень гормонів, що супроводжується різними змінами її самопочуття

Симптоми менопаузи:

Припливи

Пітливість

Емоційна нестабільність

Порушення сну

При менструальних порушеннях

Відновлює регулярність менструального циклу

Позбавляє від болю при менструаціях

Нормалізує обсяг крові, який втрачається

Зменшує прояви передменструального синдрому

При клімактеричних розладах

Усуває припливи, пітливість, напади серцебиття, запаморочення.

Усуває емоційну неврівноваженість, дратівливість, агресивність;

Стабілізує артеріальний тиск і зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань;

Запобігає передчасному старінню та появі зайвої маси тіла.

Популярні питання про продукт

У якому віці потрібно приймати Ременс®?

Застосування препарату при менструальних порушеннях відновлює регулярність менструального циклу; позбавляє від болю при менструаціях; нормалізує об'єм крові, який втрачається; зменшує прояви передменструального синдрому (дратівливість, плаксивість, схильність до депресії, набряки, набухання молочних залоз, висипання на шкірі, зниження працездатності, головний біль, вегетативні порушення). Застосування прапарати в передменопаузальному періоді і під час менопаузи попереджає виникнення і усуває клімактеричні порушення: припливи, напади серцебиття, запаморочення, мігрені; усуває емоційну неврівноваженість, дратівливість, агресивність; покращує настрій, нормалізує жировий обмін, стабілізує артеріальний тиск та зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань; запобігає передчасному старінню і поява зайвої маси тіла.

Мені порекомендували Ременс® для відновлення регулярності циклу, але я знаю, що моя мама приймає цей препарат, її мучить клімакс. Хіба може один і той же препарат застосовуватися при клімаксі і порушення циклу?

Порушення менструального циклу і клімактеричні розлади - результат порушення роботи системи гіпоталамус-гіпофіз-яєчники, яка відповідає за вироблення жіночих статевих гормонів. Гормональний дисбаланс проявляється у вигляді ПМС, нерегулярності менструального циклу, болю в цей період, порушення загального самопочуття в молодому віці і у вигляді клімактеричних розладів в більш зрілому. Ременс® нормалізує гормональний фон за рахунок регуляції системи гіпоталамус-гіпофіз-яєчники, по-цьому його можна застосовувати при ПМС, порушеннях менструального циклу так і при клімаксі. Ременс® натуральний і негормональний лікарський препарат.

Чи містить Ременс® гормони?

Ременс® не містить гормонів. До складу входить 5 рослинних компонентів, що відновлюють гормональний баланс і взаємодію в системі гіпоталамус-гіпофіз-яєчники

Як швидко зникають симптоми?

Швидкість настання ефекту залежить від індивідуальних особливостей організму жінки. Для прискорення одужання на початку лікування, а також у випадках, що потребують швидкого усунення симптомів, можливий прийом препарату кожні 30-60 хв до покращання стану, але не більше 4 разів на добу, після чого приймати 2 рази на добу (таблетки). На початку лікування формою випуску - краплі, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні 0,5-1 год до 8 разів на добу до поліпшення стану, після чого застосовувати 3 рази на добу. Для досягнення максимального ефекту препарат Ременс® рекомендовано приймати в проміжках між прийомами їжі (за 30 хв до або через 1 годину після їжі). Тривалість прийому: 3 міс, а при клімактеричному синдромі - не менше 6 міс. При необхідності курс можна повторити.

Ременс®
в аптеках України

Що вас турбує?

Припливи жару
Нічна пітливість
Перепади настрою
Безсоння

Дізнатися більше