Інструкція. РЕМЕНС® (Краплі)

СКЛАД ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ:

краплі оральні флакон-крапельниця 20 мл
краплі оральні флакон-крапельниця 50 мл

Cimicifuga D1 5 мл/100 мл

Sanguinaria D6 10 мл/100 мл

Jaborandi D6 10 мл/100 мл

Sepia D12 10 мл/100 мл

Lachesis D12 10 мл/100 мл

Допоміжні речовини: етанол 43%.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Препарат відновлює гормональний гомеостаз шляхом регуляції взаємодії в системі гіпоталамус – гіпофіз – яєчники – органи-мішені.
Препарат сприяє відновленню регулярності і двухфазности менструального циклу; зменшує біль при менструаціях – усуває альгодисменорею, нормалізує об’єм крововтрати під час менструацій; зменшує прояви передменструального синдрому (дратівливість, плаксивість, схильність до депресії, набряки, набухання молочних залоз, висипання на шкірі).
Препарат відновлює гормональний гомеостаз шляхом регуляції взаємодії в системі гіпоталамус – гіпофіз – яєчники – органи-мішені.
Застосування препарату в пременопаузальний період і під час менопаузи знижує частоту і вираженість клімактеричних порушень:

• нейровегетативних (припливи, гіпергідроз (підвищене потовиділення), серцебиття і мігрень, запаморочення);
• психоемоційних (дратівливість, депресія, безсоння), зменшує емоційну неврівноваженість, агресивність, покращує настрій;
• метаболічних (нормалізує жировий обмін, стабілізує артеріальний тиск і знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань).

Препарат покращує адаптацію жіночого організму до вікових змін гормонального гомеостазу, запобігає передчасному старінню і поява надлишкової маси тіла.
При застосуванні в комплексному лікуванні запальних гінекологічних захворювань препарат має протизапальну дію на органи сечостатевої системи, разом з нормалізацією гормонального фону сприяє швидшому одужанню, запобігає хронізації та рецидивам.

ПОКАЗАННЯ

При порушеннях менструального циклу, передменструальний синдром, болісних менструаціях, клімактеричних розладах, а також в комплексному лікуванні запальних гінекологічних захворювань.

ЗАСТОСУВАННЯ

При порушеннях менструального циклу: дорослим і дітям віком старше 12 років застосовувати по 10 крапель 3 рази на добу протягом 3 міс, при необхідності курс можна повторити через 1 міс.
При клімактеричних розладах: по 10 крапель 3 рази на добу на термін не менше 6 міс. Після стабілізації стану можливий перехід на 1-2-разовий прийом препарату.
У комплексному лікуванні запальних гінекологічних захворювань: по 10 крапель 3 рази на добу протягом 3 міс, при необхідності курс можна повторити через 1 міс.
Препарат приймати розведеним в невеликій кількості води.
На початку лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні 0,5-1 год до 8 разів на добу до поліпшення стану, після чого застосовувати 3 рази на добу.
Для досягнення максимального ефекту рекомендується приймати Ременс® в проміжках між прийомами їжі (за 30 хв до або через 1 годину після їжі), потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням.
Діти. Препарат призначають дітям віком від 12 років.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Підвищена чутливість до діючих або допоміжної речовини препарату.
Період вагітності і годування груддю.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Можливе виникнення алергічних реакцій, включаючи висип, свербіж, кропив’янку. Можуть спостерігатися випадки порушення з боку травної системи в зв’язку з вмістом цимицифуги в складі препарату. Інформації про частоту виникнення побічних реакцій немає.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Пацієнтам слід негайно припинити застосування препарату при появі ознак порушення з боку печінки (жовтяниця, темний колір сечі, біль у верхній частині живота, нудота, зниження апетиту, втома).
Ременс® краплі оральні не слід застосовувати у пацієнтів з алкогольною залежністю, оскільки в одній дозі міститься 160 мг спирту.
Вміст спирту слід враховувати також при застосуванні препарату у пацієнтів з високим ризиком захворювань печінки і нападів епілепсії.
Ременс® містить сліди лактози моногідрату. Пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні приймати цей препарат.
На початку лікування можуть тимчасово загострюватися наявні симптоми захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай не є шкідливою. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату слід припинити. Після зникнення первинної реакції лікарський засіб можна застосовувати знову. При повторному загостренні симптомів застосування лікарського засобу слід припинити.
Тривале лікування гомеопатичними лікарськими засобами повинно контролюватися лікарем з досвідом застосування гомеопатичних препаратів, оскільки можуть виникнути симптоми, які не вказані в інструкції для медичного застосування.
Ременс® не призначений для застосування у чоловіків.
Оскільки Ременс® містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження якості та ефективності препарату.
Застосування в період вагітності або годування груддю. Препарат не слід застосовувати в період вагітності та годування груддю. Дані про вплив препарату на репродуктивну функцію відсутні.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає або має зовсім незначний вплив на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ

В даний час немає інформації щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами. Нездоровий спосіб життя, вживання стимуляторів, неправильне харчування можуть негативно впливати на ефективність гомеопатичних лікарських засобів.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

Випадки передозування не зареєстровані.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

В щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 ° C в недоступному для дітей місці.

Що вас турбує?

Припливи жару
Нічна пітливість
Перепади настрою
Безсоння

Дізнатися більше