Інструкція. РЕМЕНС® (Таблетки)

СКЛАД ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ

Таблетки, № 12, 36

Cimicifuga D1 17,9 мг

Sanguinaria D6 37,2 мг

Jaborandi D6 37,2 мг

Sepia D12 37,2 мг

Lachesis D12 37,2 мг

Допоміжні речовини: лактоза, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Препарат відновлює гормональний баланс і взаємодію в системі гіпоталамус – гіпофіз – яєчники.
Застосування препарату при менструальних порушеннях відновлює регулярність менструального циклу; позбавляє від болю при менструаціях; нормалізує об’єм крові, який втрачається; зменшує прояви передменструального синдрому (дратівливість, плаксивість, схильність до депресії, набряки, набухання молочних залоз, висипання на шкірі, зниження працездатності, головний біль, вегетативні порушення).
Застосування прапарату в перідменопаузальному періоді і під час менопаузи попереджає виникнення і усуває клімактеричні порушення: припливи, напади серцебиття, запаморочення, мігрені; усуває емоційну неврівноваженість, дратівливість, агресивність; покращує настрій, нормалізує жировий обмін, стабілізує артеріальний тиск та зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань; запобігає передчасному старінню і поява зайвої маси тіла.

ПОКАЗАННЯ

Менструальні порушення (такі як: передменструальний синдром, хворобливі менструації), клімактеричні розлади.

ЗАСТОСУВАННЯ

Дорослі та діти віком від 12 років: по 1 таблетці 2 рази на добу.
Для прискорення одужання на початку лікування, а також у випадках, що потребують швидкого усунення симптомів, можливий прийом препарату кожні 30-60 хв до покращання стану, але не більше 4 разів на добу, після чого приймати 2 рази на добу.
Для досягнення максимального ефекту препарат Ременс® рекомендовано приймати в проміжках між прийомами їжі (за 30 хв до або через 1 годину після їжі). Таблетку рекомендується тримати у роті до повного розчинення.
Тривалість прийому: 3 міс, а при клімактеричному синдромі – не менше 6 міс. При необхідності курс можна повторити.
Діти. Препарат призначають дітям віком від 12 років.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Підвищена чутливість до діючих або допоміжної речовини препарату.
Період вагітності і годування груддю.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

У виняткових випадках у осіб з гіперчутливістю до будь-якого з компонентів препарату можливе виникнення алергічних реакцій. Можуть спостерігатися випадки порушення з боку травної системи, гепатобіліарної системи у зв’язку зі змістом цимицифуги в складі препарату. Інформації про частоту виникнення побічних реакцій немає. І обов’язково звернутися до лікаря.
У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Пацієнтам слід негайно припинити застосування препарату при появі ознак порушення з боку печінки (жовтяниця, темний колір сечі, біль у верхній частині живота, нудота, зниження апетиту, втома).
Ременс® містить сліди лактози моногідрату. Пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні приймати цей препарат.
На початку лікування можуть тимчасово загострюватися наявні симптоми захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай не є шкідливою. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату слід припинити. Після зникнення первинної реакції лікарський засіб можна застосовувати знову. При повторному загостренні симптомів застосування лікарського засобу слід припинити.
Тривале лікування гомеопатичними лікарськими засобами повинно контролюватися лікарем з досвідом застосування гомеопатичних препаратів, оскільки можуть виникнути симптоми, які не вказані в інструкції для медичного застосування.
Ременс® не призначений для застосування у чоловіків.
Оскільки Ременс містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження якості та ефективності препарату.
Застосування в період вагітності або годування груддю. Препарат не слід застосовувати в період вагітності та годування груддю. Дані про вплив препарату на репродуктивну функцію відсутні.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає або має зовсім незначний вплив на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ

В даний час немає інформації щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами. Нездоровий спосіб життя, вживання стимуляторів, неправильне харчування можуть негативно впливати на ефективність гомеопатичних лікарських засобів.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

Випадки передозування не зареєстровані.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

В щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 ° C в недоступному для дітей місці.

Що вас турбує?

Припливи жару
Нічна пітливість
Перепади настрою
Безсоння

Дізнатися більше